Full HD камери HD-CVI Dahua - 2MP HDCVI камера Dahua HAC-HDW1200EM-A с микрофон, 3.6mm, IR 30m
Брой преглеждания: 4264 Производител: Dahua
Код на продукта: HAC-HDW1200EM-A
Наличност: In Stock
Кол-во: Купи
  • 2 мегапикселова HD-CVI водоустойчива камера
  • Day&Night 1/2.7 ” CMOS сензор
  • 1928х1088 ефективни пиксела
  • 25 кад/сек при 1080p, 50кад/сек. при 720p
  • обектив 3.6mm,
  • хоризонтален ъгъл на видимост 90°
  • интелигентно инфрачервено осветление до 30м,
  • механичен IR филтър
  • 0.03 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
  • True WDR 120dB
  • HDCVI и CVBS изход
  • 3D-DNR, AES, AGC, BLC, HLC
  • предаване по коаксиал 75Ω - 500м
  • OSD меню
  • вграден микрофон
  • за външен монтаж
  • IP67 oт -30°С до +60°С
  • 12VDC, 4W.