Full HD камери HD-CVI Dahua - Dahua HAC-HFW1200T 0280, 2MP HD-CVI, IR 30m, 2.8mm обектив
Брой преглеждания: 16751 Производител: Dahua
Код на продукта: HAC-HFW1200T 0280
Наличност: В наличност
Кол-во: Купи
Dahua HAC-HFW1200T 0280, 2MP HD-CVI, IR 30m, 2.8mm обектив
  • 2 мегапикселова Starlight 4 в 1 водоустойчива камера
  • превключване: HDCVI, AHD, HDTVI или аналогов режим
  • Day&Night 1/2.8” CMOS сензор
  • 1920×1080 ефективни пиксела
  • 25 кад/сек некомпресиран сигнал
  • обектив 2.8мм
  • хоризонтален ъгъл на видимост 103°
  • интелигентно инфрачервено осветление до 30м
  • механичен IR филтър, 0.005 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
  • 2D-DNR, HLC, BLC, DWDR, AES, AGC, AWB
  • екранно меню
  • за външен монтаж
  • IP67 oт -40°С до +60°С
  • 12VDC, 5.6W.
     * Съвместими аксесоари за монтаж: PFA134
Camera
Форма на корпусаБулет
Тип камераHD-CVI
Вид монтажВъншен
Нощен режим до30m
Обектив2.8mm
Резолюция2MP
Тип захранване12V